בדפוס פרינטיב ניתן להדפיס כרזות ומצגות איכותיות ביותר לבתי ספר ומוסדות בעלויות מינימליות -בזכות הדפסה דיגיטלית במכונת הHP אינדיגו (גודל מקסימלי של 32 * 45 ס"מ).

אצלנו בדפוס פרינטיב קיימות מדפסות מהמתקדמות בעולם לכל סוגי ההדפסות.
אנו מסייעים בקבלת החלטת ורעיונות מהעיצוב ועד הייצור וההדפסה איתכם לאורך כל הדרך.

הדפסת כרזות למטרות שונות

ניתן להדפיס כרזה לכל מטרה שהיא. למען האמת, בית הדפוס שידפיס למענכם את הכרזות לא יתעניין כלל עבור מה תשמש הכרזה אלא אם תרצו לשתף אותו ואז הוא יוכל להציע לכם עזרה וייעוץ לפי המטרה שלה, המיקום אליה היא מיועדת וכך תושפע גם בחירת החומרים והעיצוב. הדפסת כרזה יכולה להיות למטרות אישיות כמו למשל הדפסת פוסטרים שאמורים להיות בבית, הדפסת כרזה כמתנה לחבר או בן משפחה או למטרות פרסום, אחת המטרות המרכזיות והשימושיות ביותר שלשמן הן מיועדות.

מה חשוב לדעת על הדפסת כרזות?

אמנם כרזה זולה באופן משמעותי מכלי פרסום אחרים אך יש לה הרבה פרמטרים שאם לא תתחשבו בהם, הכרזה עלולה לשמש אתכם באופן לקוי. ראשית, עד לפני שנוגעים בעיצוב הכרזה, חשוב לבחור נכון את הגודל ואת החומרים. הגודל של הכרזה יכול לנוע בטווח של 20 עד 30 סנטימטרים ויכול להגיע לכרזות ענק של כמה מטרים שלמים ואף עשרות מטרים, כמו שניתן לראות בצד הכבישים המהירים כמו בנתיבי איילון. את הגודל חשוב להתאים למקום אליו היא מיועדת, כרזה לאוטובוסים צריכה להיות רוחבית ומותאמת לממדי שטח הפרסום, כרזה ללוח מודעות צריכה להיות בגודל תקני שיאושר להצבה וכולה.

עיצוב הכרזה: חלק משמעותי מהיעילות שלה

  • אין ספק שעיצוב הכרזה הוא אחד הפרמטרים החשובים ביותר שיש. כרזה שלא תהיה מעוצבת בצורה נכונה תהיה יעילה באופן חלקי עד לא יעילה בכלל. אם מטרת הכרזה היא פרסום הופעה, מוצר או שירות מסוים, יש צורך לתפוס את העין גם בזמן קצר ביותר וכאן נכנס לתמונה המקום אליו היא מיועדת. אם הכרזה מיועדת להיות על אוטובוס הרי זמן החשיפה שלה קצר ביותר, כמו גם כרזות שנמצאות לצד כבישים מהירים. אם הכרזה מיועדת ללוח מודעות ניתן לשלב יותר פרטים.
  • העיצוב אמור למשוך את העין אך מצד שני לא להיות עמוס מידי. כרזה מסובכת שתגרום לאדם שמביט בה להתבלבל ולא להבין מה רוצים ממנו לא תהיה שימושית. יש צורך להציב את הלוגו של החברה או את המידע שרוצים להעביר בצורה ברורה ולא להחסיר דבר חשוב, מצד שני גם לא להוסיף מה שלא נחוץ.

חומרים עמידים כדי שהכרזה תישאר ברורה

גם אם תשקיעו בכרזה את העיצוב הטוב ביותר שלכם, יכול להיות שאחרי כמה ימים היא פשוט תישחק. שמש, גשם ועוד אינספור פגיעות יכולות לגרום לכרזה שלכם להיות דהויה עד כדי כך שהיא לא תהיה ברורה בשום צורה. חשוב לבחור בית דפוס שידפיס את הכרזה עם חומרים איכותיים שיהיו עמידים גם לטווח ארוך, כמובן בהתאם לתקציב ולייעוד שלה. חשוב מאוד לבדוק את זמני האספקה כדי שלא תמצאו את עצמכם מחכים לכרזות ימים ארוכים.

לכרזות הכי טובות ומעוצבות בזמני אספקה מהירים, פנו אלינו בדפוס פרינטיב עוד היום ונשמח לעמוד לשירותכם לכרזות מכל הסוגים ובכל הגדלים!