‎צוות ניהול מנוסה ומיומן מפקח על כ-50 עובדים מקצועיים, החל משלבי הכתיבה והתכנון, דרך הסטודיו לעיצוב גרפי, המכון להכנת לוחות, מחלקת דפוס אופסט ומחלקת הדפוס הדיגיטלי, מחלקת הלמינציה והשבחת הדפוס וכלה בכריכייה על כל סוגיה.

מכלול המחלקות תחת קורת גג אחת מאפשר לדפוס פרינטיב שליטה ופיקוח מלאים על טיב העבודה בכל שלבי ההפקה, חיסכון בזמן ועמידה קפדנית בלוחות זמנים.

דפוס פרינטיב מתמחה בעבודה עם השוק המוסדי, ועם החברות הגדולות במשק ובו זמנית מספק מענה הולם למיגוון רחב של לקוחות קטנים כגדולים בעיצוב ובהפקות ייחודיות המותאמות, אחת אחת, לפי מידותיהם. דפוס פרינטיב מהווה בית חם ומפרגן למפיקים, מעצבים ופרסומאים, המוצאים במחלקותיו כלים מתאימים להגשמת רעיונותיהם הפרועים ביותר.

ניתן למצוא בקווי הייצור של פרינטיב, בו זמנית, ספרים ואלבומים עבי כרס, דוחות ממשלתיים, קטלוגים ומארזי קרטון משוכללים ולצדם – כרטיסי ביקור, הזמנות לאירועים וניירת משרדית. בנוסף לפעילות ענפה זו מתקיימת מחלקה להפקה ולשיווק של לוחות שנה, יומנים והגדות של פסח המשרתת את המיגזר העסקי והמוסדי.

לצד בית הדפוס, כחלק מקבוצת זמיר בר לב בע"מ, פועל פרסום זמיר, המטפל במגוון לקוחותיו הנאמנים. השילוב המיוחד של משרד פרסום עם בית דפוס, מעניק לתהליך הדפוס את המגע הקריאטיבי האופייני למשרד פרסום, ומאפשר לעתים ל"חטוא" גם בהוצאה לאור ובייזום פרוייקטים.

 בין המיזמים הבולטים של קבוצת זמיר בר-לב בע"מ ניתן לציין: את המקומון הראשון בירושלים – ירושלטון, האלבומים "מי ומה בירושלים", "יובל לישראל" ולכסיקון האירועים בתולדות המדינה.

אליהם הצטרף לרגל חגיגות ה-60 למדינה האלבום המפואר "קול ישראל מירושלים" בשיתוף רשות השידור ועוד.

פועלו הרב של זמיר בר לב, המנכ"ל והבעלים של דפוס פרינטיב, הוכר זה מכבר גם על ידי התאחדות התעשייה והמלאכה בישראל – ‎ עת נבחר ל-יקיר אומנויות הדפוס.

מעורבות קהילתית

לאורך העשורים בהם פרינטיב משרת את לקוחותיו – וכבית דפוס גדול שתמיד ניתן למצוא בתהליכי הייצור שלו עבודות פשוטות יותר, נפלה בחלקינו ההזדמנות לאפשר לאנשים עם מוגבלויות, למצוא מקום בו יוכלו להיות אנשים תורמים ויוצרים.

לאורך השנים נרקמה בין פרינטיב לארגונים התומכים באנשים הזקוקים לשיקום ממכון סאמ"ט ולילדים אוטיסטים. המאפשרת לכל אותם אנשים להגיע אלינו וליטול חלק בעשיה ככל העובדים

סיורים מודרכים בפרינטיב:

לבתי ספר/ קורסים לגרפיקה ודפוס
אנו עורכים סיורים מודרכים במפעלנו,
* הסיור מותאם לקבוצות של עד 15 איש.
* משך הסיור הוא כשעה ורבע, בליווי מדריך צמוד, כולל שאלות ותשובות.
* אטרקציה: בסיור יוצגו מכונות בלעדיות לפרינטיב.
* בהזמנה מראש.
* בעלות של 400 ש"ח +מע"מ.
* שי לכל משתתף/ת בתום הסיור.
הסיור כולל הסבר על שיטות הדפוס החדשניות והמסורתיות,
תהליך הייצור של ספרים, מוצרי דפוס, גימורים והשבחות דפוס,
והדגמה של עבודת המכונות השונות און ליין.

אבישג בסיור

סרטונים