הדפסת ספרים – פרינטיב

הדפסת ספרים היא מלאכה מורכבת המצריכה רמה גבוהה מאוד של ידע, מכשור ודבקות בפרטים.
דפוס פרינטיב צבר ידע רב והתמחות בהפקת ספרים לאורך 37 שנות פעולתו בכל הסוגים, החל מספרי קודש, ספרי לימוד, ספרי ילדים וכלה בספרים אומנותיים ברמות האיכות הגבוהות ביותר בתעשייה.

כל המחלקות מן הגרפיקה, דרך הדפוס לכריכיה ולמחלקת הגימורים, מצויידות במכונות חדישות וממוחשבות המבטיחות איכות מירבית וזמני אספקה תחרותיים.

ברשימה הבאה תמצאו אוסף מצומצם של עבודות שהופקו בדפוס פרינטיב וממחישות את המגוון הרחב של השירותים שאנו מציעים לכל גוף המעוניין בהפקת ספרים. (ניתן לראות עוד פרטים על עבודות אלו ע"י לחיצה על הקישורים)

מה חשוב לדעת לפני שמחליטים על הדפסת ספרים?

תהליך הדפסת הספר הוא לא עניין פשוט. ספר צריך להיות חזק ועמיד, כזה שנוח לקרוא. ספרים יכולים לשמש למגוון רחב של אפשרויות כמו למשל ספרי לימוד, ספרי עיון או ספרי קריאה. גם אם בחרתם בספר קשיח וגם אם בחרתם בספר עם כריכה גמישה, הספר חייב להיות נוח לקריאה ומעוצב בצורה מקצועית כאשר איכות ההדפסה של כל העמודים כולל הכריכה צריכים להיות באיכות הגבוהה ביותר. לפני שמדפיסים ספרים יש כמה פרמטרים שצריך לחשוב עליהם כדי להדפיס את הספר המושלם עבורכם.

אלו פרמטרים חשוב לבדוק לפני הדפסת הספר?

כדי להדפיס ספרים חשוב להבין מה גודל הספר שאתם רוצים להדפיס ולהתאים אותו לאוכלוסייה. יש ספרים גדולים מאוד, לדוגמה ספר השיאים של גינס או אנציקלופדיות, יש ספרים בגודל בינוני עד גדול כמו למשל ספרי בישול, יש ספרים בינוניים בגודל ממוצע כמו כל ספר קריאה שאתם מכירים ויש ספרים קטנים מאוד. כל גודל יכול להתאים לסוג אחר של ספרים וחשוב לבצע התאמה נכונה גם לקהל האוכלוסייה אליו אתם מייעדים את הספר. יש סיבה למה ספרי ילדים וספרי בישול הם גדולים, כדי שתהיה גישה אליהם, ושיחוני שפה זרה הם קטנים כדי שיתאימו לכיס.
אחרי שהבנתם מה גודל הספר שאתם רוצים חשוב לבחור את הכריכה שלו. כריכה היא אלמנט חשוב בספר והיא יכולה להיות גמישה או קשה. אנחנו בדפוס פרינטיב נסייע לכם בכל אחד מהשלבים ואצלנו הכריכה שלכם תהיה איכותית בכל מצב ולא חשוב באיזו כריכה תבחרו. כריכה קשה הופכת את הספר ללא גמיש אך נחשבת ליציבה יותר וחלק מהאנשים דווקא אוהבים לקפל את הכריכה ולקרוא יותר בנוחות.

הדפסת ספרים עם זמנים קפדניים

אנחנו בדפוס פרינטיב עומדים בזמנים ורואים את שירות הלקוחות ואספקת הספרים ללקוחות כערכים חשובים לעסק מוצלח. אז 1978 כול הלקוחות שלנו בדפוס פרינטיב נהנים מהשירותים הכי טובים. כשהמקצועיות והאיכות הם נרות לרגלינו אתם נהנים משירות לקוחות יוצא מן הכלל ועמידה מדויקת בזמנים כך שהעבודות הכי איכותיות וההדפסות הכי מתקדמות יגיעו אליכם תוך זמן קצר. תצרו עמנו קשר עוד היום ונשמח לעמוד לשירותכם.

ספרים מזמינים רק מדפוס פרינטיב!

לנו מכשור מתקדם הנותן מענה איכותי מהיר ומקצועי לדרישות- לשירותכם תמיד!

לפרטים ולהזמנות חייגו:

02-6551000